Geleceğimiz Onlarla Şekillenecek

Florya Koleji Anaokulları

Veliler Anlatıyor
 • Mine Aksu

  "Çocuğumu sizin gibi duyarlı ve bilinçli bireylere emanet etmiş olmaktan mutluluk duyuyorum. Sevgilerimle."

 • Derya Şener

  "Yapmış olduğunuz faaliyetler ve etkinler çok güzel. Öncelikle hepinizi sabrınız ve azminiz için tebrik ve teşekkür ederim.
  Toprak okula severek ve huzurla gittiği için benim de aklım O'nda kalmamış oluyor. Bu konuda size ayrıca teşekkür ederim.
  Okulunu sevmesi ve eve geldiğinde anlatmasında hepinizin emekleri çok. 
  Bir kere daha doğru bir tercih yaptığımı hissettirdiniz. İlgi ve alakanız için çok teşekkür ederim. : ) "

 • NAZAN ERYÜZ

  Florya Koleji Ailesinin hem bir parçası olarak hem de velisi olarak mutluluğumu paylaşmak isterim. Kızım Nilay 1 yıl anaokulu 2 yıl da hazırlık sınıfı olmak üzere Özel Florya Koleji Anaokulunda 3 yıl okul öncesi eğitim aldı. Bu yıl Özel Florya Koleji 1. sınıfa devam etmekte. Anaokulunda almış olduğumuz kaliteli eğitimin, hem sosyal hem de duygusal alanda desteklenerek uygulanan akademik okul öncesi eğitim programının meyvelerini bu yıl toplamaya başladı. 1. Sınıf öğrenci ve özellikle velileri için çok zorlu bir yıldır. Fakat biz almış olduğumuz sağlam temelle çok keyifli başladık bu yıla.. Öğretmenlerimizin her birinin Yürekten sevgisi ve ilgisinin yanında Atatürk'ün İlke ve İnkılâplarıyla eğitim veren Florya Koleji ailem!! Kızım emin ellerde, Gurur duyuyorum... Sonsuz teşekkürler! İyi ki bu ailenin bir parçasıyım ben..

 • Figen Sağsöz

  Kızım Sare 3 yıldır okulunuzda oyunla beraber evdeki ben merkezci hayatından biz hayat şekline geçti. Çok severek ve mutlulukla okula gitmekte ve farkında olmadan hayat adına birsürü ilkleri yaşamaktadır. Önce Jale öğretmenime sonrada Esra öğretmenime sonsuz teşekkürler. Jale öğretmenimin bana benim Saremi anlattığı ve sanki bizim evde yaşarmış gibi tanımladığı günü asla unutamam. İnşallah Jale öğretmeniminde dediği gibi yüreği güzel çocuklar yetiştirebiliriz. Tekrar iyi bir yıl dilerim. Başarılarınız daim olsun.

Sizde Yorum Yazın

Adınız

Mail

Soyadınız

Telefon

Yorumunuz